KYOCERA AVX TPME477K010R0030 Surface Mount Tantalum Capacitor, Ultra-Low ESR, 470 µF, 10 V, 2917 [7343 Metric], ± 10%, 0.03 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 7168883785813
MPN: TPME477K010R0030
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection