Kyocera AVX TPMD107K016R0040 TPMD107K016R0040 Surface Mount Tantalum Capacitor 100 µF 16 V 2917 [7343-31 Metric] ± 10% 0.04 ohm D
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6958694137941
MPN: TPMD107K016R0040
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection