Kyocera AVX TCJD107M020R0055E TCJD107M020R0055E Tantalum Polymer Capacitor 100 µF ± 20% 20 V D 0.055 ohm 2917 [7343-31 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6958693843029
MPN: TCJD107M020R0055E
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection