Kyocera AVX TAP106K035CRW TAP106K035CRW Tantalum Capacitor 10 µF 35 V ± 10% PC Pin 5 mm 2 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6958693580885
MPN: TAP106K035CRW
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection