Kyocera AVX TAJC227M006RNJ TAJC227M006RNJ Surface Mount Tantalum Capacitor 220 µF 6.3 V 2312 [6032 Metric] ± 20% 1.2 ohm C New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6958694367317
MPN: TAJC227M006RNJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection