Kyocera AVX TAJC106K035RNJ TAJC106K035RNJ Surface Mount Tantalum Capacitor 10 µF 35 V 2312 [6032 Metric] ± 10% 1.6 ohm C
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6842408271957
MPN: TAJC106K035RNJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection