Kyocera AVX AHA0608100M063R AHA0608100M063R Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 10 µF ± 20% 63 V Radial Can - SMD 0.1 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6958692892757
MPN: AHA0608100M063R
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection