Kemet T598X477M006ATE025 T598X477M006ATE025 Tantalum Polymer Capacitor 470 µF ± 20% 6.3 V X 0.025 ohm 2917 [7343 Metric] New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958623031381
MPN: T598X477M006ATE025
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection