Kemet T591D106M050ATE090 Tantalum Polymer Capacitor KO-CAP® 10 µF ± 20% 50 V D 0.09 ohm 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6905161187413
MPN: T591D106M050ATE090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection