KEMET T543X106K063ATW050 Tantalum Polymer Capacitor, 10 µF, ± 10%, 63 V, X, 0.05 ohm, 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 7168389152853
MPN: T543X106K063ATW050
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection