KEMET T541X336M050AH6710 Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, ± 20%, 50 V, X, 0.075 ohm, 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 7168414351445
MPN: T541X336M050AH6710
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection