Kemet T530X108M004ATE006 T530X108M004ATE006 Tantalum Polymer Capacitor KO-CAP® 1000 µF ± 20% 4 V X 0.006 ohm 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6842965524565
MPN: T530X108M004ATE006
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection