KEMET T523W107M016APE070 Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, ± 20%, 16 V, W, 0.07 ohm, 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 7168359891029
MPN: T523W107M016APE070
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection