Kemet T521X226M063ATE075 T521X226M063ATE075 Tantalum Polymer Capacitor 22 µF ± 20% 63 V X 0.075 ohm 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958640201813
MPN: T521X226M063ATE075
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection