Kemet T521B225M050ATE200 T521B225M050ATE200 Tantalum Polymer Capacitor 2.2 µF ± 20% 50 V B 0.2 ohm 1411 [3528 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958443659349
MPN: T521B225M050ATE200
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection