KEMET T520T227M2R5ATE030 Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, ± 20%, 2.5 V, T, 0.03 ohm, 1411 [3528-12 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 7167678546005
MPN: T520T227M2R5ATE030
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection