Kemet T520B337M006ATE040 T520B337M006ATE040 Tantalum Polymer Capacitor KO-CAP® 330 µF ± 20% 6.3 V B 0.04 ohm 1411 [3528 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958443462741
MPN: T520B337M006ATE040
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection