Kemet T510X477K006ATE030 Surface Mount Tantalum Capacitor 470 µF 6.3 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.03 ohm X
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6905159876693
MPN: T510X477K006ATE030
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection