Kemet T495X226K035ATE260 Surface Mount Tantalum Capacitor MnO2 22 µF 35 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.26 ohm X
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6905159286869
MPN: T495X226K035ATE260
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection