Kemet T495B476K010ATE500 T495B476K010ATE500 Surface Mount Tantalum Capacitor MnO2 47 µF 10 V 1411 [3528 Metric] ± 10% 0.5 ohm B
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958478131285
MPN: T495B476K010ATE500
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection