Kemet T494X226K050AT Surface Mount Tantalum Capacitor 22 µF 50 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.5 ohm X
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6905158238293
MPN: T494X226K050AT
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection