KEMET T494X156K050AT Surface Mount Tantalum Capacitor, 15 µF, 50 V, 2917 [7343 Metric], ± 10%, 0.4 ohm, X
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 7168411467861
MPN: T494X156K050AT
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection