Kemet T491D337K010AT T491D337K010AT Surface Mount Tantalum Capacitor 330 µF 10 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.5 ohm D
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6842870956117
MPN: T491D337K010AT
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection