Kemet ND18X2N21 ND18X2N21 Piezoelectric Transducer 109 kHz 2000 pF 18 mm D x 2 H -20 °C to 60 ND Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958885503061
MPN: ND18X2N21
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection