Kemet ND10X3N21 ND10X3N21 Piezoelectric Transducer 190 kHz 400 pF 10 mm D x 3 H -20 °C to 60 ND Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958759313493
MPN: ND10X3N21
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection