Kemet FYL0H223ZF FYL0H223ZF Supercapacitor Edlc 22000 µF 5.5 V Radial Leaded -20% +80% 5.08 mm 1000 Hours @ 70°C
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6958676705365
MPN: FYL0H223ZF
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection