Kemet FPL240/60/10-BH1T Ferrite Tile Wireless Power Charging AEC-Q200 7.2kW / 11kW WPT 240 mm x 60 10
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6905139069013
MPN: FPL240/60/10-BH1T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection