KEMET C274ACF4200LF0J Film Capacitor, 2 µF, C27 Motor Run Series, 470 VAC, Wire Leaded, ± 5%, 20 V/µs
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 64763428880
MPN: C274ACF4200LF0J
Customer Reviews
No reviews yet
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection