KEMET A784MW157M1JLAS015 Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor, 150 µF, ± 20%, 63 V, Radial Can - SMD, 0.015 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6993674993749
MPN: A784MW157M1JLAS015
UPC/HSN: 83119000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection