Kemet A781MS277M1VLAV022 A781MS277M1VLAV022 Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 270 µF ± 20% 35 V Radial Can - SMD 0.022 ohm New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6959565570133
MPN: A781MS277M1VLAV022
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection