Kemet A781MS157M1HLAV028 A781MS157M1HLAV028 Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 150 µF ± 20% 50 V Radial Can - SMD 0.028 ohm New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KEMET
SKU: 6959565635669
MPN: A781MS157M1HLAV028
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection