JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY 415-0511-MM100 RF / Coaxial Cable Assembly, 18GHZ, 90° SMP Jack to 90° SMP Jack, 0.047" Flexible, 3.9 ", 100 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY
SKU: 7169068236885
MPN: 415-0511-MM100
UPC/HSN: 85446090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection