IXYS SEMICONDUCTOR IXFK44N80P Power MOSFET, N Channel, 44 A, 800 V, 190 mohm, 10 V, 5 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: IXYS SEMICONDUCTOR
SKU: 9683541968
MPN: IXFK44N80P
Customer Reviews
No reviews yet
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection