IXYS SEMICONDUCTOR DSP45-12A Standard Recovery Diode, 1.2 kV, 45 A, Dual Series, 1.6 V, 480 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: IXYS SEMICONDUCTOR
SKU: 7166478418005
MPN: DSP45-12A
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection