Infineon IPG20N10S4L22AATMA1 IPG20N10S4L22AATMA1 Dual Mosfet N Channel 100 V 20 A 0.02 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958583021653
MPN: IPG20N10S4L22AATMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection