INFINEON IPG20N04S4L11AATMA1 Dual MOSFET, N Channel, 40 V, 40 V, 20 A, 20 A, 0.0101 ohm IPG20N04S4L-11A, SP001023836
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6993316905045
MPN: IPG20N04S4L11AATMA1
UPC/HSN: 85366910
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection