Infineon IPG20N04S412ATMA1 IPG20N04S412ATMA1 Dual Mosfet N Channel 40 V 20 A 0.0111 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958503526485
MPN: IPG20N04S412ATMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection