Infineon IPC100N04S5L1R9ATMA1 IPC100N04S5L1R9ATMA1 Power Mosfet N Channel 40 V 100 A 0.0014 ohm Tdson Surface Mount
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958345486421
MPN: IPC100N04S5L1R9ATMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection