INFINEON IPC100N04S51R2ATMA1 Power MOSFET, N Channel, 40 V, 100 A, 0.001 ohm, TDSON, Surface Mount IPC100N04S5-1R2, SP001262620
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6993180819541
MPN: IPC100N04S51R2ATMA1
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection