Infineon IPB180P04P403ATMA2 IPB180P04P403ATMA2 Power Mosfet P Channel 40 V 180 A 0.002 ohm TO-263 (D2PAK) Surface Mount
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958738833493
MPN: IPB180P04P403ATMA2
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection