INFINEON IPAN60R180CM8XKSA1 Power MOSFET, Narrow Lead, N Channel, 600 V, 8 A, 0.18 ohm, TO-220FP, Through Hole
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 7168371261525
MPN: IPAN60R180CM8XKSA1
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection