INFINEON IPA60R199CPXKSA1 Power MOSFET, N Channel, 650 V, 16 A, 0.199 ohm, TO-220, Through Hole IPA60R199CP, SP000094146
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 7166516985941
MPN: IPA60R199CPXKSA1
UPC/HSN: 85412900
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection