Infineon IMZA120R014M1HXKSA1 IMZA120R014M1HXKSA1 Silicon Carbide Mosfet Single N Channel 127 A 1.2 kV 0.014 ohm TO-247
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958691057749
MPN: IMZA120R014M1HXKSA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection