Infineon IMZ120R045M1XKSA1 IMZ120R045M1XKSA1 Silicon Carbide Mosfet Single N Channel 52 A 1.2 kV 0.045 ohm TO-247
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6959012708437
MPN: IMZ120R045M1XKSA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection