Infineon IMBG120R350M1HXTMA1 IMBG120R350M1HXTMA1 Silicon Carbide Mosfet Single N Channel 4.7 A 1.2 kV 0.35 ohm TO-263 (D2PAK)
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958751285333
MPN: IMBG120R350M1HXTMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection