INFINEON IKB20N60TATMA1 IGBT, 20 A, 2.05 V, 166 W, 600 V, TO-263 (D2PAK), 3 Pins IKB20N60T , SP000054883
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 7166597365845
MPN: IKB20N60TATMA1
UPC/HSN: 85412900
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection