Infineon IGP30N60H3XKSA1 IGP30N60H3XKSA1 Igbt 30 A 2.4 V 187 W 600 TO-220 3 Pins
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958769143893
MPN: IGP30N60H3XKSA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection