Infineon IAUZ30N10S5L240ATMA1 IAUZ30N10S5L240ATMA1 Power Mosfet N Channel 100 V 30 A 0.0195 ohm PG-TSDSON Surface Mount
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958455357525
MPN: IAUZ30N10S5L240ATMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection