Infineon IAUC70N08S5N074ATMA1 IAUC70N08S5N074ATMA1 Power Mosfet N Channel 80 V 70 A 0.0066 ohm PG-TDSON Surface Mount
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958455324757
MPN: IAUC70N08S5N074ATMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection