INFINEON IAUC41N06S5N102ATMA1 Power MOSFET, N Channel, 60 V, 41 A, 0.0084 ohm, TDSON, Surface Mount SP003244390, IAUC41N06S5N102
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6993449844821
MPN: IAUC41N06S5N102ATMA1
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection